Esoterika -Doreen, Lorna - Čemu veřit a čemu ne ?

10. srpna 2017 v 18:01 | Aisha.Jayne |  Esoterika

Tak je jedna otázka a to je čemu v dnešní době věřit ? Hodně lidí píše o duchovnu, o konstruktivní síle vesmíru nebo bohu, ale čemu z toho všeho věřit?


Já sem četla hooodně knih od Doreen Virtue a i od Lorny Byrne, a dalo mi to hodně poznání víc sem začala přemýšlet ale je to pravda nebo jen výmysl co vy jak jste na tom ???

Určitě když už by člověk komunikoval s andílkama tak či tak si musí dávat pozor s kým to vůbec mluví bude to vypadat že je to anděl a nakonec se z toho vyklube třeba nějaký démon nebo zlá bytost která nám chce ublížit ale tak či tak nás může oblbnout co když ty zle bytosti oblbují i jiné lidi co píšou blogy nebo i knížky. Jak rozeznat čemu věřit můžeme a čemu ne? co když budeme věřit všemu a pak zjistíme že už je pozdě protože nás bude ovládat něco čemu nerozumíme?
Ze své zkušenosti vím že andílci jsou sice je nedokáži vidět jako to píše Lrona Byrne nebo Doreen Virtue ale když sem
četla knížky od Doreen tak sem byla vždy plná energie a dobré nálady na rozdávání a pokaždé když sem šla číst jednu knížku tak se mnou byla malá bílomodrá zařící věc na pravé straně u hlavy jako by to četlo tu knížku se mnou myslím si že to byl anděl ale jestli to byl anděl strážný nebo nějaký anděl učitel to fakt nevím jen je škoda že to bylo asi rok zpět a od té doby sem to už neviděla ale před tím sem to u čtení knih vídala často…….


A jedna příhoda co byla nedávno sem povídala blízké osobě o něčem co sem zrovna četla a přemýšlela jsem nad tím a povídala o tom a najednou zničeho nic sem měla v hlavě myšlenku ale úplně na jiný téma o kterém sem ani nemluvila tak že mi tu myšlenku něco podstrčilo a teď byl to anděl nebo nějaká temná bytost jenž sem prosila anděla aby mi dál znamení které poznám že to fakt znamení je a byla to ta myšlenka ale co když mě slyšel někdo jiný ???

Ale co je dalšího tak Doreen psala že nás můžou andělé vést k tomu aby jsme omezily maso nebo mléko a jiné věci,,,, je zajímavé v tom že to co psala aniž bych to věděla mě to táhlo k vegetariánské stravě už v mládí a to sem z toho ještě nic nečetla tak že na tom asi něco bude že nás opravdu můžou vést by jsme nejedli mrtvoly a živočišné produkty které jsou dobré neříkám že je nemám ráda mám je ráda ale z určitých důvodů to jíst nechci a proč je to jednoduché stačí si zjistit jak je s těmi zvířaty zacházeno co se s nimi děje když už neprodukují mléko a pod je toho hodně a važně mě mrzí to že lidi jsou slepí a mají klapky na očích a nic nevidí co se děje kolem…..Jak je ubližováno živím tvorům a lidi si myslím že je to asi v pořádku když to tak je nebo už fakt nevím.


Ale zamyslete se nad sebou když si koupíte maso v obchodě fájn to maso už někdo připravil ale zabili by jste to zvíře a naporcovaly si ho samy myslím si že ne tak jak se říká NEDOKÁŽU ZABÍT ZVÍŘE A SNÍST HO ALE KDYŽ HO ZABIJE NĚKDO JINÝ NEVADÍ MI TO ????? a logika tohoto je kde ????
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | Web | 20. srpna 2017 v 20:24 | Reagovat

Věřím v Anděly. Dostala jsem se k tomu právě díky Lorně a věří tomu i má rodina. Babička je dokonce i viděla, dozvěděla se jeho jméno. Je to součástí mého života a nesmírně mi pomáhají :) Ano, občas mám pochybnosti, jestli je Lorna opravdu vidí, ale hned je zase zaženu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama