Jaké důvody vás mohou brzdit od partnera snů

16. srpna 2017 v 17:54 | Aisha.Jayne |  Vztahy

Jaké důvody vás mohou brzdit od partnera snů

Jak si do života přitáhnout partnera, jsem už psala zde:

Ovšem v tomto článku bych se chtěla věnovat ještě dalším detailům, které mohou hrát nemalou roli v tom, zda si do života přitáhnete vztah podložený na kvalitním základu nebo ne.

Pro někoho může být hračkou mít stále po boku nějakého partnera, ale otázkou je, zda je ten vztah kvalitní - zda jsou oba partneři šťastní, milující jeden druhého, respektující se navzájem, apod. Nebo zda se jedná o vztah, ve kterém se jeden nebo oba dva partneři trápí a nakonec ani nemají vůli to ukončit.
Opakuji to často, musím i v tomto případě: Vše, co v životě máte, záleží na tom, co vyzařujete, na vašich vibracích, na TO, KÝM JSTE a to platí obzvlášť ve vztazích.

Pokud se máte zdravě rádi, respektujete se, jste vyrovnaní, máte rádi své koníčky, žijete s vášní (o tom, jak je to důležité budu psát zase někdy později), tak je velká pravděpodobnost, že najdete někoho podobného - kdo bude odrazem vašich lidských kvalit a hezky vás "vybalancuje."

Takové páry má Vesmír rád a podporuje je a v rámci celého vesmírného matrixu hezky spojuje.
Krátká poznámka: Znám případy lidí, kteří byli oba po rozchodu, v ponuré náladě (nízká vibrace), potkali se a přesto našli společné štěstí. Ovšem ve všech případech, které znám, to byli vyrovnaní lidé, kteří to měli v hlavě a v životě srovnané a i když je život na chvíli sesadil se sedla, neztratili naději ani hlavu, na lásku nezanevřeli a vnitřní víra a síla je nakonec spojila s partnerem, se kterým to pak klaplo.
Ještě předtím, než si do života nějaký vztah přitáhnete, se musíte sami ze sebe cítit dobře. Skutečně dobře, ne jen naoko, že jen například pár večerů strávíte se sklenkou na baru a hned na to se "jakože" budete cítit dobře, jako "mistr světa omeleta" a začnete rychle v opilosti nahánět nějakou lásku, nejlépe na celý život, třeba na Tinderu. Takhle to nefunguje.
Ten pocit, "cítit se dobře" ze sebe je klíčový.
Ten vnitřní krásný a spokojený pocit bude totiž vibračně na jedné vlně s tím, koho si přitáhnete.
Protože vždy si přitáhnete to, s kým nebo s čím jste v souladu.
Na co často zapomínáme je DŮVOD, proč chceme mít v životě partnera, lásku snů.
PROČ?
Tohle je nesmírně důležité, protože na důvodech zjistíte, co si vibračně přitáhnete a kde se právě vibračně nacházíte.
Hned vysvětlím: Pokud chcete partnera z důvodu, že nechcete být sami, tak si přitáhnete samotu nebo partnera, díky kterému se budete ještě více cítit sami (můj mnohaletý případ - buď jsem byla sama anebo jsem měla "príma" partnery, kteří mi dávali pocit takové samoty, že jsem to nevydržela a vztah raději ukončila).
Pokud chcete partnera, jen kvůli tomu, že momentálně prožíváte špatné životní období a chcete, aby vás z něj nový partner vytáhl stylem -láska přece vše zachrání-, tak si do života přitáhnete další bolestné období.
Nebo pokud chcete lásku, abyste byli více spokojení, tak to přitáhne pravý opak: Nespokojenost.
Tím, že půjdete do nového vztahu se starou vibrací, ve které bude převažovat to, co nechcete, si do nového vztahu přitáhnete víc nechtěného než toho, co byste si přáli.
Pokud chcete lásku díky tomu, abyste měli rodinu a děti, tak máte větší možnost si do života přitáhnout lásku a hojnost.
Pokud vašimi dalšími důvody, proč chcete v životě partnera, je například: Duchovní růst, získávat a dávat lásku, apod., tak to aktivuje další vibraci lásky.

Pokud jste sami a hledáte lásku, tak nejenže je dobré si napsat seznam kvalit partnera, kterého si do života chcete přitáhnout, seznam vašich kvalit, co nabízíte vy (na to Vesmír lépe reaguje), ale také důvod, PROČ chcete mít v životě partnera a v neposlední řadě, JAK se s ním chcete cítit.

Protože emoce jsou součástí manifestace a správné emoce přitahují další tomu podobné.
Snažte se na to, abyste si do života za každou cenu přitáhli lásku, neupínat.Snažte se každý den být tou nejlepší verzí vašeho Já a těšte se z toho, že jste sami sebou a že můžete být sami sebou.

Váš seznam přání si někam založte a zapomeňte na něj. Věřte, že se splní a nepochybujte.

Pokud si každý den budete užívat dobrý pocit z vás, z toho, co ze sebe vydáváte a vyzařujete, tak jakmile budete "vibračně ready", uvidíte, co se začne dít…jak všechno zapadne do sebe a jak v té nejlepší verzi vašeho skutečného Já potkáte někoho, kdo bude mít čest poznat vás takového, jakým jste a zamiluje se do vás. Ne do vašeho obrazu nebo přetvářky nebo "rádoby někoho, kým chcete být," ale do vaší skutečné, nádherné duše.


Zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama