Věřím že víly existují

11. září 2017 v 17:54 | Aisha.Jayne |  Esoterika

Věřím že víly existují no prostě věřím, věřím, věřím :D :D :DJá na anděli a víly věřím a vím že když lidé chtějí a pracují na sobě tak časem je i uvidí chce to jen čas a neuspěchat nic, anděla jsme párkrát už viděla a měla sem nádherný pocit radosti lásky apod..... Vždy se mi ukázal jako bílomodrá ulička co mi seděla na rameni, ale to jindy teď si povídáme o vílách a jak jsou užasne a co všechno dokážou..

Víly jsou ochránkyně přírody a pomáhají ji ale lidé jsou slepí a přírodu ničí devastují a pohazuje všude odpadky někdy se mi chce až brečet když vidím čeho jsou lidé schopni.....Proč to dělají proč jsou tak zaslepení a nevěří ničemu ani tomu co by jim v životě pomohlo proč ????

Čím více lidí by věřilo tí větší by měli víly sílu,protože tato moc jim dovoluje čistit zemi,ovzduší a vodní zdroje což pro nás je docela dost důležité a myslím si že přírodě škodíme docela hodně a ona nám to vrátí ubližujeme ji a vrátí nám to tím že odejde pryč zbude tu jednou jen pustina.....Proto se ke mě přidejte prosím, a potvrďte nesmrtelná slova Ptera pana : ROZHODNĚ VĚŘÍM VE VÍLY !!! Tato slova přivedla Tinkerbell k životu a tato slova také mohou dát více života a energie všudy přítomným vílám....Kdo jsou víly ?

Jsou to andělé kteří se starají a dohlíží na přírodní prostředí a zvířata, to protože se příroda skládá z 4 základní živlů a jsou to voda oheň země vzduch, andělé přírody jsou z živelné říše. Existuje několik druhů živelných bytostí ale budeme dneska psát jenom o vílách.

Víly jsou andělé kteří žijí blízko zemi aby ji mohli chránit a starat se o ní. Jsou podobné lidem protože si dělají vlastní úsudek o lidech které potkají , posuzují vás podle toho jak se chováte k přírodě, zvířátkům jestli třídíte odpad a jaké čisticí prostředky používáte jestli šetrnější k přírodě nebo chemycké a podle toho se rozhodnou jestli s vámi chtějí mluvit a kontaktovat vás a nebo ne...... Podle toho vám prokážou i laskavosti že vám pomůžou s tím co potřebujete a je to vážně jen ve vaších rukách a ve vašem chování k přírodě naši matce zemi je potřeba ji pomáhat a udržovat a ne ji ničit a devastovat a ubližovat jí.Víly vidí malé děti hodně o tom mluví ale dospělí jím nevěří a myslí si že mají jen představivost a přesvědčují je že nic nevidí a proto hodně dětí i mi všichni ztrácíme dar který nám byl dán od narození ale i přes to všechno tento dar můžeme znovu obnovit a vidět to co jiní nevidí ale chce to trošku zapracovat na sobě samém protože člověk vždy musí začít sam u sebe ale když s tím začne víc lidí tak to bude každým dnem lepší jen to chce VEŘIT....Víly nám připomínají abychom si více hráli , abychom se uvolnily a užívali si života.

A také nám připomínají že:

 • Život je plný radosti a legrace
 • Příroda potřebuje a zaslouží si naši pomoc a abychom na ní brali ohled
 • Zvířátka jsou našimi bratry a sestrami tím se myslí i kravičky prasátka a podobně co se zabíjejí...
 • Všechno je živé a tím myslím zvířata,stromy,květiny,
 • Je velmi důležité si hrát a užívat si života každý den.
 • Můžete kouzelně dokázat všechno, co potřebujete , obzvlášť s jejich pomocí ale musíte si jejich pomoc zasloužit

A teď 9 způsobů jak víly učinit šťastnými 1. Mějte krmítka v zahradách nebo parapetu vždy plná jídla .
 2. Nechávejte vílám venku čokoládu milují ji ale zabalenou.
 3. V zahradě jestli máte sázejte květiny, v bytě taky mějte dost rostlin i o tyto rostliny se starají.
 4. Přejděte k mýdlům,šamponům a čistícím prostředkům,, které nejsou pro Zemi škodlivé (jsou k dostání v každém obchodě s biopotravinami.)
 5. Jezte vegetariánskou potravu nebo omezte aspoň maso na pár dnů v týdnu, nebo pouze zvířata a zvířecí výrobky z bio farem, na kterých se se zvířatky zachází lidsky
 6. Přispívejte peněz-mi a věnujte svůj čas charita,které se starají o zvířatka a nebo životní prostředí
 7. Ve vaší zahrádce nebo i doma zavěste třpytivé křišťály a další třpytivé předměty kolem
 8. Upozorněte víly předtím, než posekáte trávu,nepoužívejte pesticidy a mějte radost z toho, když se muchomůrky a žampióny objeví ve vaší zahradě, protože to znamená, že se u vás zabydlely víly.
 9. odpočívejte a nebo si procházejte v přírodě a mějte radost z přírody kolem vás.

A pokračování o vílách zase příště


S přáním hezkého dne Aisha jayne

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama